Blog o miłości do urządzania własnego gniazdka... o miłości do shabby chic i do rzeczy pięknych...

O mnie

Mam na imię Joanna... 
Na co dzień pracuję z trudną młodzieżą. "Resocjalizator" ze mnie z powołania:) ale jak mam chwilę oddaję się pasji tworzenia;) Uwielbiam udoskonalać, upiększać swoje gniazdko.Coś przerabiam, aranżuje, dekoruje... Głównie POBIELAM I POSTARZAM to co przypadkowo wynajdę lub to co już mi się nie podoba - aby nadać nowe życie w stylu shabby chic:) 

    Nie wiem od kiedy to stało się moją miłością, ale uwielbiam to. W garażu mam papier ścierny, farby, folię, pędzle i z uśmiechem zamieniam się w robotnika. A to wszystko po to, abyśmy z moim ukochanym i synkiem Czarusiem czuli się przyjemnie. 
    Uważam, że przestrzeń, w której przebywamy sporą część czasu musi być magicznym miejscem, do którego pragnie się wracać;) Osobiście uwielbiam otaczać się rzeczami , które nadają klimat, niepowtarzalny, ciepły, delikatny. Bardzo często wyszukuję coś w starociach.
    Kocham Skandynawskie i romantyczne inspiracje. Kolory, które dominują u mnie to przede wszystkim biele, beże, szarości;) Aranżację, które tworzę wykorzystując moje pobielone skarby i inne cudeńka będę Wam na bieżąco pokazywać:)

Pogaduchy

1 komentarze:

 1. Wczoraj trafiłam na Pani stronę. Super, szczerze podziwiam Pani pomysły i wykonanie :)
  Również zajmuję się rękodziełem - dziergam, postarzam, dała mi Pani natchnienie.
  Dziękuję :)
  Pozdrawiam serdecznie, życzę wielu ciekawych pomysłów i wszystkiego, co miłe i dobre!

  Wioletta Plichta
  Natural Art Deco

  OdpowiedzUsuń